BELKIN Cestovní nabíječka - měnič napětí (12V/230V) 300W

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Na dotaz
999 Kč    
Kód produktu BEL0001
Značka Belkin
Kategorie do auta
Záruka 24
 
Vstupní napětí:12V (stejnosměrné napětí)
Výstupní napětí:230V (střídavé napětí)
Vstupní připojení:CL plug-in (cigaretový zapalovač) / svorky pro přímé napojení na baterii
Výstupní připojení:EU zásuvka

Použití


Konvertor Belkin AC Anywhere o výkonu 300 W je výborným pomocníkem všude tam, kde nemáte přístup k běžné elektrické síti. Ke konvertoru můžete připojit notebook, televizi, nebo více zařízení s menším odběrem, jako jsou například mobilní telefony, tablety, nebo nabíječky baterií do fotoaparátů. Největší výhodou konvertoru Belkin AC Anywhere je to, že nemusíte pro každé toto zařízení mít DC přípojku do auta. Konvertor je vybaven „klasickou“ EU zásuvkou. Můžete si tedy vzít téměř libovolné zařízení z domácnosti, připojit jej ke konvertoru a konvertor k napájení.

Připojené zařízení je limitováno maximálním příkonem. Konvertor Belkin AC Anywhere o výkonu 300 W je schopen napájet dlouhodobě zařízení o maximálním příkonu 300W. Kromě mobilních zařízení typu notebook, je konvertor (při vhodně zvoleném zdroji, jako je například 40A baterie) schopný napájet i přenosné pivní chlazení o příkonu 267 W.

Konvertor Belkin AC Anywhere chrání baterii (zdroj napájení) před jejím úplným vybitím. Na konvertoru jsou diody, které Vás informují o stavu baterie, odstupňované po 25 %. Pokud napětí baterie klesne na 10,4 V konvertor Vás o tom informuje zvukovým upozorněním. V případě, že napětí zdrojové baterie klesne na 9,8 V, konvertor sám ukončí napájení a vypne se.

Konvertor není vhodný pro napájení z 24V baterií (např. nákladních vozidel). Více informací se dočtete v manuálu konvertoru.

Kompatibilní produktová čísla
F5C412eb300W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: